Mehmet Efe: Bu kafa mı mahalleniz?

Mehmet Efe, facebook sayfasında Cem Küçük’ün, Mustafa Koç’un vefatı üzerine, kapitalizm ile islam arasında kurduğu iğrenç ilişkiyi konu edinen notu’nda şöyle diyor:

Piyasa düzeni ve Kapitalizmi düpedüz İslam Medeniyeti diye pazarlayan iğrenç saçmalıklar boy göstermeye başladı ülkeye egemen medyada. Bunları kucaklayanlar ‘İslami camia’, Müslüman mahallesi filan değil. Müslüman mahallesinde zemzemle yıkanmış domuz eti satanlar çetesi bunlar.

Bu freni patlamış kaltabanlar, ihanet etmedikleri, sömürmedikleri , yozlaştırmadıkları hiç bir değer, hiç bir kutsal bırakmadılar. Başta İstanbul olmak üzere yağmalamadıkları bir karış tarih veya kültür kalmadı.

Taşeronluğunu yaptıkları Kapitalizmi düpedüz aklamak için Nuri Pakdil’i, Mehmet Akif’i ve Filistin davamızın mezarlarını bile soymakta tereddüt etmiyorlar.

Gözlerimizin içine baka baka sadece insaf ve hayadan değil, mantıktan bile yoksun saçmalıkları, kamu gücünün tüm imkanlarıyla ülkeye boca ediyorlar.

Yalanlara, zulümlere, İslam’ı aşağılık iktidar hırslarının paspasına indirgemeye ses çıkarmayan besili pişkin şarlatan cinslerin; bu kaypak iktidara yaslananların; belediyesinden, bakanlığından, medyasından beslenip bir yandan da kendilerini Müslüman mahallesi diye pazarlayan omurgasız kancıkların ve tetikçileri efemine troll fingirdeklerinin, yetenek fukarası gavur aşığı edebiyat tornacılarının bana attıkları her çamuru, her iftirayı madalya sayarım…

http://haber.star.com.tr/…/koc-grubu-ve-islam-…/yazi-1084060

İlgili yazıya Av. Mustafa Everdi abi de şöyle bir destek çakmış:

Mustafa Everdi ”Sermayeye düşmanlık etmek Türkiye’yi yoksullaştırır. Koç’un ve Koç gibi ailelerin parasının yurtdışına kaçması değil içeride yatırıma dönmesi Türkiye’nin yararınadır.” O zaman Aydın Doğan günah keçisi mi? Biz bunlardan beriyiz. Bermekî hiç değiliz çok şükür…

Kaynak Facebook